Slīteres nacionālā parka ziņas ceļotājiem

27.12.2011

Avīze "Slīteres Nacionālā Parka Ziņas 2012" ir gatavas. Atkal tapušas  Dabas aizsardzības pārvaldes un Dundagas novada pašvaldības kopsadarbībā.

2012. gads dabas aizsardzībai būs ļoti nozīmīgas jubilejas gads. Latvijas sabiedrība var lepoties ar 100 gadu garu dabas aizsardzības vēsturi, jo 1912. gadā tika dibināta pirmā dabas teritorija - Moricsalas rezervāts. Dabas aizsardzības simtgade ir galvenā, bet ne vienīgā  Ziņu ziņa. 

Slīteres nacionālā parka ziņas lejuplādēšanai šeit.


Intervijas ar dabas fotogrāfiem, veiksmīgiem novada viesu māju saimniekiem, mūsējo skatījums uz aizrobežu pieredzi dabas tūrisma jomā ir tikai dažas no tēmām. Arī šoreiz 32 lapaspušu biezā avīze  būs palīgs ceļotājiem, īpaši Slīteres Ceļotāju dienu viesiem, kas notiks 2.-3. jūnijā. Ja, atbraucot uz Dundagas novadu, jūsu rokās nonāks šis izdevums, tad ātri vien tiksiet gan pie maltītes, gan naktsmājām, jo avīzes vidējais atvērums pārskatāmā veidā sniedz šo informāciju. Pēdēja lapā -- Dundagas novada karte, lai vieglāk atrast Dundagas novada dabas un kultūras pērles. Lasiet Slīteres Nacionālā Parka Ziņas, vērojiet, iepazīstiet un saudzējiet Latvijas dabu!

Jaunās Slīteres ziņas tapušas pateicoties projekta “Baltijas Zaļā josta” finansējumam.


Skatīt citas ziņas ...