"Balttour 2012 forums. Krievijas fokuss" veicinās Krievijas un Baltijas tūrisma profesionāļu sadarbību

26.01.2012

Lai veicinātu Krievijas un Baltijas valstu tūrisma profesionāļu sadarbību, 9. februārī pirmo reizi notiks starptautiskās tūrisma izstādes-gadatirgus "Balttour 2012" lietišķais ievadpasākums – "Balttour 2012 forums. Krievijas fokuss". Foruma mērķis ir iepazīstināt Krievijas tūrisma industrijas pārstāvjus ar tūrisma iespējām Latvijā un Baltijā, ar tiešu kontaktu palīdzību veidot nozīmīgas biznesa attiecības – dibināt kontaktus un pārdot pakalpojumus, kā arī diskutēt par nozares aktualitātēm, tādējādi palielinot tūristu plūsmu no Krievijas uz Baltiju un no Baltijas uz Krieviju.


"Dalība forumā īpaši rezultatīva būs tiem uzņēmumiem, kuri plāno savas pārdošanas aktivitātes izvērst plašajā Krievijas tirgū. Šī gada ziemas sezona lieliski parāda Krievijas un NVS valstu tirgu lielo potenciālu un interesi apmeklēt Baltijas valstis. Apmeklējuma mērķi ir ļoti dažādi – atpūtas ceļojumi, medicīnas un darījumu tūrisms, kultūras pasākumu apmeklējumi vai vienkārši – iepirkšanās. Forums ir lieliska iespēja tikties ar Krievijas tūrisma nozares pārstāvjiem, kuri jau tagad izrāda lielu interesi par Baltijas tūrisma produktiem. Mums noteikti ir ko piedāvāt!" norāda Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) biedrs – "FTB Latvia – AS Estravel affiliate in Latvia" direktore Anta Jokste.

 

Forumā piedalīsies vairāk nekā 120 tūrisma profesionāļu no Krievijas un Baltijas valstīm. Dalību forumā ir apstiprinājis Krievijas Federālās tūrisma aģentūras (Ростуризм) direktora vietnieks Grigorijs Sarišvili, Krievijas Tūrisma industrijas apvienības (Российский Союз Туриндустрии) izpilddirektore Marina Jenkova un Autobusu komisijas vadītāja Olga Sanajeva, Krievijas tūrisma kompānijas "Сеть магазинов горящих путевок" direktors Sergejs Agafonovs, Krimas tūroperatora "Kandagar Group" vadītājs Boriss Zeļinskis un citi.

 

Pasākuma laikā notiks darba semināri un tūrisma piedāvājumu prezentācijas, kā arī apaļo galdu diskusijas par tūrisma pakalpojumu kvalitāti, kultūras projektiem un ar loģistiku saistītiem jautājumiem. Tāpat izstādes dalībnieki varēs apmeklēt Baltijas vadošo tūrisma izstādi-gadatirgu "Balttour 2012", doties iepazīšanās tūrē pa Rīgu, uz Jūrmalu un Latvijas olimpiskajiem centriem.

 

Forumu rīko starptautiskās tūrisma izstādes-gadatirgus "Balttour" organizatori – Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1, Krievijas Tūrisma industrijas apvienība ar Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Krievijas Federālās tūrisma aģentūras, lidsabiedrības "airBaltic", viesnīcu "Radisson Blu Daugava Hotel", "Avalon Hotel" atbalstu. Izpildītājs – ceļojumu aģentūra FTB Latvia – A/S Estravel filiāle Latvijā.

 

Vairāk informācijas par forumu un tās dalībniekiem: forum.balttour.lv/index.php/lv

 

Papildu informācija:

Aiga Kupre-Vociša, "Balttour" sabiedrisko attiecību projekta vadītāja

Tālr.: (+371) 26591588, e-pasts: aiga.vocisa@balttour.lv

 

Astrīda Trupovniece, ALTA izpilddirektore

Tālr.: (+371) 67210065, e-pasts: alta@alta.net.lv

 Inese Libere, mediju koordinatore

Tālr.: (+371) 9450037, e-pasts: inese.libere@bt1.lv


Skatīt citas ziņas ...