Konsultācijas programmas dalībnieku izvērtēšana ir noslēgusies

10.04.2012

Noslēgusies izvērtēšana konsultāciju programmas konkursam, kas tika organizēts projekta “Kultūras mantojuma vērtību un potenciāla veicināšana Latvijas lauku tūrismā" ietvaros. Konsultāciju programmai bija pieteikušies 41 dalībnieks, no kuriem atbilstoši konkursa nolikumam un kritērijiem, tika izvēlēti 15 tūrisma uzņēmēji, kas projekta laikā saņems bezmaksas konsultācijas kāda no četrām sfērām: arhitektūra & ainava, dizains, ēdiena gatavošana & pasniegšana, pasākumu organizēšana & tautas svētku svinēšana.


Atlases komisijā piedalījās Lauku ceļotāja projekta komanda, projektā piesaistītie tūrisma mārketinga un tūrisma kvalitātes sistēmu eksperti, kā arī projekta uzraudzības komisijas pārstāvji no Kultūras ministrijas un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas.

Saņemot konsultācijas visi tūrisma uzņēmēji ir apliecinājuši savu vēlmi kļūt par demo vietām turpmākās projekta aktivitātēs un dalīties savā pieredzē un rezultātos ar saviem kolēģiem tūrisma uzņēmējiem vai citiem interesentiem.

 

15 konsultāciju programmas dalībnieki:

 

Paldies visiem par atsaucību un aktīvo dalību konkursā. Aicinām visus tos, kas bija pieteikušies uz konsultāciju programmu, bet nesaņēma apstirpinājumu, aktīvi piedalīties turpmāk organizētajos apmācību semināros, kas dos iespēju klātiene uzdot interesējošos jautājumus ekspertiem.


Skatīt citas ziņas ...