iespēja pieteikties "Balttour 2013" biznesa forumam

24.01.2013

Vēl līdz 31. janvārim var pieteikties dalībai "Balttour" forumā, kas no 6. līdz 9. februārim Rīgā pulcēs simtiem pārstāvju no Baltijas un NVS valstu tūrisma uzņēmumiem, valstu pārstāvniecībām un profesionālajām organizācijām.

"Balttour forums. NVS valstu fokuss" ir biznesa forums Baltijas un NVS valstu tūrisma profesionāļiem, kas aktivizē tūrisma pakalpojumu apmaiņu reģionā, nodrošinot efektīvu pārdošanas un pirkšanas platformu, organizējot tūrisma profesionāļu diskusijas un piedāvājot neformālus pasākumus kontaktu veidošanai. Foruma programmu skatiet šeit.


Salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo periodu, tūrisma uzņēmumu skaits, kas vēlas piedalīties, ir trīskāršojies. Arvien vairāk pieaug NVS valstu tūrisma uzņēmumu interese un pieprasījums pēc tūrisma produktiem Latvijā un Baltijā. Jau šobrīd pircēju pieteikumi dalībai sasniedz 80 % no organizatoru plānotā. Arī pārdevēji – Baltijas valstu pārstāvji – novērtē iespēju klātienē satikt NVS valstu pircēju un turpina aktīvi pieteikties.

Ja arī jūs vēlaties veidot vērtīgas biznesa attiecības ar tūrisma profesionāļiem no NVS un Baltijas valstīm, tad piesakiet dalību jau tagad: sk. šeit


Skatīt citas ziņas ...