No 8. līdz 10. februārim Ķīpsalā notiks 20. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2013"

28.01.2013

No 8. līdz 10. februārim Ķīpsalā notiks 20. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2013", kas katru aicinās apskatīt un izbaudīt jaunās sezonas karstākās un izdevīgākās tūrisma iespējas un piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.


''Šogad ''Balttour'' svin 20 gadu jubileju! Ja salīdzina ar cilvēka mūžu gājumu, tad šobrīd izstādes dzīvē ienāk briedums, pašapziņa un pārliecība. Esmu gandarīta par izstādes apjoma pieaugumu un izstādes kvalitatīvo attīstību. Ikviens izstādes apmeklētājs, vienalga, vai viņš ir Latvijas vai pasaules apceļotājs, kaislīgs kultūru pētnieks vai jaunu galamērķu mednieks, ''Balttour 2013'' atradīs savai sirdij un makam ko piemērotu,'' norāda Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente Kitija Gitendorfa.

Šogad "Balttour" ir sasniedzis rekordlielu dalībnieku skaitu – izstādes hallēs "Apceļo Latviju" un "Atklāj pasauli!" varēs apskatīt vairāk nekā 300 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 700 tūrisma uzņēmumu no Latvijas, Azerbaidžānas, Čehijas, Vācijas, Spānijas, Gruzijas, Grieķijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Horvātijas, Tunisijas, Turcijas, Itālijas, Slovākijas, Indijas, Ganas un citām tikpat kolorītām valstīm.

Pirmo reizi ''Balttour'' piedalīsies dažādo iespaidu zeme Vjetnama, tropiskā Taivāna un viena no vecākajām valstīm Āzijā – Mjanma. Izstādē piedalīsies vēl līdz šim nebijis dalībnieku skaits no kaimiņvalstīm Igaunijas un Lietuvas, kopā 33 tūrisma uzņēmumi.

Vairāk par "Balttour" 2013 skaties šeit.


Skatīt citas ziņas ...