Pieslēgties

TransCSR projekta ietvaros, Lauku ceļotājs piedalījās otrā starpposma sanāksmē Birmingemā

25.06.2014

2014. gada 17. - 18. jūnijā, "Lauku ceļotāja" darbinieki tikās otrā starpposma partneru tikšanās, TransCSR (Korporatīvās sociālās atbildības pārredzamība ECVET procesā tūrisma nozarē Eiropā, EK Leonardo da Vinci mūžizglītības projekts (DE/13/LLP-LdV/TOI/147659) projekta ietvaros Birmingemā, UK, ar mērķi plānot tālākā mūžizglītības projekta posma stratēģiju.


Projektā iesaistītie partneri, kā arī pieaicinātie eksperti no Boloņas universitātes, tikās Birmingemā un diskutēja par paveikto, atskatījās uz jau aizvadītajiem 8 mēnešiem, kopš pirmās tikšanās reizes Štutgartē,  2013. gada novembrī. Izmantotojot tādus instrumentus, kā ECVET sistēmu.

Tikšanās partneriem ļāva ne tikai izvēlēties pielāgotu metodiku, lai veiksmīgi tiktu īstenots Izpratnes Memorands (Memorandum of Understanding (MoU)) un mācību līgums (learning agreement), tā arī bija vērtīga izstrādājot valstu pašnovērtējuma instrumentus, veidojot nozīmīgu un vērtīgu platformu nozarē strādājošajiem, tās profesionāļiem, kā arī tūrismu studējošajiem. Vienlaicīgi radot iespēju novērtēt savas zināšanas, kompetenci un prasmes saistībā ar korporatīvo sociālo atbildību tūrisma nozarē. Vienīgā apmacība, kas 100% fokusējas uz konkrēto tematu ir izstrādāta un uzturēta caur projekta vadošo partneri (Vāciju) caur CSR vadības treniņu programmu.

Pašnovērtējuma instruments kļūs par galveno TransCSR projekta rezultātu. Tas būs pieejams 2015. gada aprīlī un būs tulkots 6 valodās. Aptuveni 200 cilvēki no visas Eiropas to testēs, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un veiktspēju. Vairāk par projektu lasiet šeit! Projekts finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. 


Skatīt citas ziņas ...