Pieslēgties

Izdota Kulinārā ceļa "Livonijas garša" karte un brošūra

17.01.2019

Esam izdevuši jaunu tūrisma karti „Kulinārais ceļš „Livonijas garša””, kas ietver 249 kulinārā ceļa "Livonijas garša" pieturvietas Latvijā un Igaunijā - krodziņi, restorāni, nakstmītnes un ražojošas lauku saimniecībās, kurās iegriežoties izzināsiet Livonijas laika ietekmi mūsdienu ēdienos. Kaut arī Livonijas robežas no kartēm sen izdzisušas, mūsu ēdienkarti vēl joprojām pamatā sastāda tie paši ēdieni, ar kuriem mielojās mūsu senči. Visa vēsture tepat uz galda!

Pie katras pieturvietas atradīsiet īsu aprakstu, darba laiku, kontaktinformāciju, ģeogrāfiskās koordinātas, atrašanās vietu kartē, kā arī specializāciju - piedāvātos īpašos ēdienus vai ražotos produktus, vai organizētos pasākumus un darbnīcas.

Latvijas un Igaunijas kartē, mērogā 1:1 000 000, ir atliktas visas šeit aprakstītās vietas. Kartei pielikumā informatīva brošūra “Livonijas garša. Ēdieni.”. Šeit aprakstītā ēdienu izlasē būs apkopoti nacionālie ēdieni, kuru gatavošanas vēsture sasaucas ar Livonijas vēsturisko periodu.

Karte un brošūra šobrīd pieejama vācu un somu valodās. Tuvākajā laikā tās būs pieejamas arī latviešu, igauņu, krievu un angļu valodā.

Karti bez maksas iespējams saņemt "Lauku ceļotāja" birojā Kalnciema ielā 40, Rīgā.


Karte izdota projekta “Livonijas kulinārais ceļš”  ietvaros, kas īstenots „Interreg Estonia-Latvia” programmas ietvaros no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.


Skatīt citas ziņas ...