VĒSTURISKO FILMU SKATE 2011

11.08.2011

Vēsturisko filmu skate notiks šī gada 12. - 14. augustā.

Vēsturisko filmu skates rīkotāji aicina ikvienu baudīt vēsturiskās filmas dzīvā, vēsturiskā vidē un šogad piedāvā viduslaiku sievietei veltītu filmu programmu, kuru papildinās kino kritiķu, profesionāļu un vēsturnieku filmu prezentācijas.

Cēsu pils - varenākais viduslaiku cietoksnis Latvijā, filmu skatē simbolizēs laikmetu, kurā valdīja vīrieši. Savukārt, skates programmā iekļautās filmas rosinās skatītājus meklēt atbildes uz jautājumu - kāda šajā vīriešu laikmetā bija sieviete. Vairāk par sievietes dzīvi viduslaikos, lasīt šeit.


Trīs dienās divās Cēsu pils Rietumu torņa zālēs un, iestājoties vakara krēslai, brīvā dabā uz lielā ekrāna pils dārzā un pagalmā tiks izrādītas astoņas spēlfilmas, divas dokumentālās filmas un četras animācijas filmas bērniem. Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodās ar subtitriem vai sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Kā laimēt ielūgumu 2 personām uz Vēsturisko filmu skati?

Ja vēlies būt tas laimīgais, kas ar draugu  Vēsturisko filmu skatē varēs pavadīt veselu dienu, baudot visas šajā dienā demonstrētās filmas? Viss, ka Tev ir jādara, ir jāiejūtas viduslaiku sievietes lomā un jāatzīmē, kāda varētu būt Tava mīļākā viduslaiku sievietes nodarbošanās, skatīt šeit.

Kur iegādāties biļetes?

BIĻETES uz skates filmām var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā vai internetā www.bilesuparadize.lv. Lūdzam, ņemt vērā, ka vietu skaits Cēsu viduslaiku pils zālēs ir ierobežots!

Biļetes cena uz vienu filmas seansu - 2.50 Ls.

 

Papildus informācija:

FILMU ANOTĀCIJAS

ANIMĀCIJAS FILMU PROGRAMMA BĒRNIEM

KOPĒJĀ FILMU SKATES PROGRAMMA


Skatīt citas ziņas ...