..." />

Lauku tūrisma rudens seminārs

18.10.2022

"Lauku ceļotājs" aicina lauku tūrisma uzņēmējus uz ikgadējo rudens semināru 30. novembrī, Zeit Līgatnē no plkst. 10:00-16:00.
Pieteikuma anketa LC semināram: https://forms.gle/kZXwbFTgBgZexLzY7.

>>> PROGRAMMA

Šogad lauku tūrisma rudens seminārs ir iezīmēts lauku dzīvesveida griezumā. Tā galvenā vērtība ir cilvēki laukos – uzņēmēji, spilgtas personības, vietējās sabiedrības entuziasti, bez kuru iedvesmas, apņemības un atvērtības Latvijas lauki zaudētu ne tikai savu dvēselisko un emocionālo pusi, bet arī vērtību un svarīgāko iemeslu brīvdienām laukos tūristiem. Lauku dzīvesveida piedāvājums ietver gan kultūras un gastranomijas aspektus, gan aktīvo tūrismu un dabas baudīšanu. Protams, ka stūrakmens lauku dzīvesveidam ir zaļā saimniekošana, kas ar mūsdienu paņēmieniem īsteno paaudzēs mantoto attieksmi – saudzīgas un tālredzīgas rūpes par savu sētu, savu zemi un apkārtējo pasauli, kas mūsu viesiem kļūst arvien svarīgāka.
Skatīsim, ko esam sasnieguši šajā gadā, kādi izaicinājumi, kādi plāni nākotnei - kas jauns enerģētikā, dabas apsaimniekošanā un marketingā, ko kopā varam risināt efektīgāk. “Zaļā sertifikāta” komisijas dalībnieki sveiks šī gada “Zaļā sertifikāta” saimniekus un ceram, ka zaļo pulkam pievienosies aizvien jauni pretendenti.

Aicinām piedalīties seminārā un kopīgā diskusijā, lai visi kopā lemtu par turpmākajiem darbiem lauku tūrisma nozarē!


Tiem, kas vēl nepaguva, lūdzu, aizpildiet aptaujas anketu - kā Jums ir pagājis 2022. gads un kādi ir jūsu plāni 2023. gadam: https://forms.gle/2GHCzvv4z9hjUhKq7.
Paldies tiem, kas šo anketu jau aizpildījuši.

Uz tikšanos!
Lauku ceļotājs


Siehe andere Nachrichten