Pagarināts pieteikšanās termiņš akcijai "Atvērtās dienas laukos"!

15.08.2014

Lauku ceļotājs nu jau otro reizi aicina jūs piedalīties akcijā "Atvērtās dienas laukos". Rudens akcija notiks no 2014. gada 20 - 21. septembrim (sestdiena, svētdiena). Pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 22. augustam.

Esam izveidojuši akcijas lapu, kurā atrodamas tās saimniecības, kuras savu dalību akcijā jau ir pieteikušas www.celotajs.lv/atvertasdienas - te arī varat atrast sīkāku informāciju par akciju.

Gan pirmās, gan šīs, rudens, akcijas mērķis ir ieinteresēt pilsētu iedzīvotājus doties uz laukiem, baudīt laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un pakalpojumus.
Tomēr rudens akcijā vēlamies papildus tam, izcelt arī dažādus ražas novākšanas procesus, kurus pilsētu iedzīvotāji var vērot vai paši tajos piedalīties.

Lauku ceļotājs aicina saimniecības atvērt savas sētas apmeklētājiem un piedāvāt šajās akcijas dienās kādas atlaides saviem produktiem vai pakalpojumiem.
Būtiski, ka akcijas piedāvājums katrā saimniecībā ir tik interesants, lai apmeklētāji vēlētos doties tieši pie jums, savukārt citi produkti vai pakalpojumi, ko piedāvājat, lai nestu jums atdevi no dalības akcijā īstermiņā un ilgtermiņā.

Lai piedalītos akcijā:

1. Atvērtai saimniecībai jānoformulē īss akcijas piedāvājums 2 dienām.
(piemēram : būtiskas atlaides produkcijas iegādei - tikai akcijas dienās 30% atlaide stādu iegādei. Pērkot 2 kaņepju aizdarus, trešais aizdars bezmaksas. Tikai akcijas dienās zvēru apskate bezmaksas, pret ziedojumiem. Jautra kartupeļu novākšanas talka ar kartupeļu cepšanu ugunskurā bez dalības maksas, algā kartupeļi. Pirts procedūras ar 25% atlaidi, u.c.).

2. Atvērtās saimniecības saimniekiem jāieplāno šīs divas dienas būt mājās, lai uzņemtu apmeklētājus.

3. Atvērtai saimniecībai jānorāda viens saziņas tālrunis pa kuru apmeklētāji varēs sazvanīt saimniekus, lai saskaņotu ierašanās laikus (telefona numuri tiks izvietoti akcijas programmā pie jūsu saimniecības).

4. Jāaizpilda anketa līdz 2014. gada 10. augustam un jānosūta uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

 
Augusta beigās izdosim karti ar akcijas dalībniekiem, tāpēc lūdzu piesakieties laicīgi, lai arī Jūsu saimniecība būtu atrodama šajā kartē.
 

Dalībnieku pieteikšanās anketa.

 

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu zvaniet uz Lauku ceļotāju (Benita) +371 67617600

 

Gaidīsim jūsu pieteikumus un paldies tiem saimniekiem, kas savus pieteikumus ir jau atsūtījuši!

Jūsu Lauku ceļotājs

 

 

 

 

 

 

 

Akcija tiek organizēta projekta "Mārketinga kampaņa lauku tūrisma popularizēšanai un lauku tūrisma produktu izveide visos Latvijas reģionos (2013 - 2014)" ietvaros ar Eiropas savienības līdzfinansējumu un LR Zemkopības ministrijas un lauku atbalsta dienesta atbalstu.


Siehe andere Nachrichten