Pieslēgties
Brīvdienu māja
Brīvdienu māja Latvija, Latgale, Krāslavas novads

Zirgu sēta KLAJUMI

Kontaktinformācija

Ilze Stabulniece
Tel: +371 29472638
"Klajumi"
Kaplavas pag.,
Krāslavas nov.
LV - 5668, Latvija
Ceļa apraksts ar auto

Brauciet pa Rīgas - Daugavpils šoseju (A6) līdz norādei "Krāslava", tur nogriezieties pa kreisi un brauciet līdz Krāslavai. Krāslavā pārbrauciet pāri Daugavas tiltam un nogriezieties pa labi uz Kaplavu ~10km. Kaplavā nogriezieties pa labi pie norādes "Klajumi 2km". Tālāk braucot sekojiet koka norādēm "Klajumi" .

Ceļa apraksts ar sabiedrisko transportu

Autobuss 'Rīga - Daugavpils' līdz Daugavpilij (3 h 30 min – 4 h), tad ar autobusu 'Daugavpils - Kaplava' līdz pieturai 'Kaplava' (~1 h). Iespējams transfērs no pieturas uz saimniecību (~4 min).

Tuvākie tūrisma objekti

Dabas parks 'Daugavas loki' ar unikālu augu un dzīvnieku daudzveidību.

Saistītie objekti

Foto Nosaukums Apraksts
N/A

Zirgu sētā mīt gan draudzīgi Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas šķirņu zirgi (kopā 12), gan 3 omulīgi dažādu šķirņu suņi, truši, vistas, govis un kaķi. Šeit var sajust īstu lauku vidi četrās viensētās - Klajumos, Ganiņos, Ķemeros un Krastos, dabas parka "Daugavas loki" un Latvijas-Baltkrievijas pierobežas ainavas zirga mugurā. No vietējiem produktiem (dārzeņi, cūkgaļa, liellopu gaļa) gatavo Latgales ēdienus un dzērienus.

Latviešu virtuve: Sēņu šniceles, kartupeļu klimpas ar kaltētām sēnēm vai gaļu, krējuma mērci un sīpoliem, ceptas gailenes ar jaunajiem kartupeļiem, dārzeņu un sēņu sautējums, zemenes ar saldējumu, "šmakovka''.

Īpašais ēdiens: Klajumu debesmanna.