Pieslēgties
Ogas, augļi, dārzeņi
Ogas, augļi, dārzeņi Latvija, Kurzeme, Talsu novads

Kurzemnieki

Saimniecība atrodas ļoti skaistā vietā - Talsu pauguraines rietumu nogāzē, no kuras paveras skats uz Talsiem un to apkaimi. Atvērta saimniecība, kurā audzē un pārstrādā ābolus (žāvēti, ābolu čipsi, sulas). Viesus gaida izzinoša ekskursija, produkcijas iegāde un degustācija. Atrodas īpaši aizsargājamā dabas teritorijā– Talsu pauguraines dabas parkā. Vasaras sezonā ceļotājiem piedāvā telšu vietas. Rāda, kā veidot augļkoku vainagu. Audzē vīngliemežus. Saimniecības dārzos, kas plešas Talsu pauguraines nogāzēs ir savāktas dažādas abeļu šķirnes - saimniece veido un attīsta vietējo šķirņu kolekciju. Pie saimniecības uzstādīts arī informatīvs stends, kas iepazīstina ar Talsu pauguraines dabas parka nozīmīgākajām vērtībām.

Integrētā saimniecība. Apsaimniekojamā platība 24 ha. 2,5 ha - ābeles. Gadā saražo 30 tonnas ābolu, no kuriem ražo ābolu čipsus, žāvētus ābolus, ābolu sulu u.c. izstrādājumus. Audzē vīngliemežus. Rāda, kā veidot augļkoku vainagu.

Aktīvā atpūta   Vēsturiskie dārzi   Makšķerēšana   Attālums no valsts galvaspilsētas108   Sezona7-10   Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem tūristu grupas Iespējams pasūtīt maltītes Pieņem individuālus apmeklētājus
  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!