Pieslēgties
Ogas, augļi, dārzeņi
Ogas, augļi, dārzeņi Latvija, Latgale, Kārsavas novads

Mežvidi

"Mežvidi" (SIA „Latgales dārzeņu loģistika”) savu darbu uzsāka jau 2007.gadā, un šobrīd piedāvā garšīgus un veselīgus sarkanos ķekaru tomātus. "Mežvidu" saimnieki arī turpmāk plāno tomātus audzēt un piegādāt pircējiem tieši ziemas mēnešos, kad veselīgi un vitamīniem bagāti dārzeņi ir vajadzīgi visvairāk. Siltumnīcās uzņēmums izmanto mūsdienīgas fotosintēzes tehnoloģijas, kuru dēļ baudāms iespaidīgs skats – no siltumnīcām staro violeta un spilgti sarkana gaisma. Tomātus apputeksnē ar dabisku metodi – izmantojot kamenes. Uzņēmuma darbības stils ir atvērts aktīvai dārzeņu nozares pārstāvju sadarbības veicināšanai un sabiedrības iepazīstināšanai ar tomātu audzēšanas procesu.

Tomātu audzēšana siltumnīcās. Saražo vairāk kā 140 t tomātu katru sezonu. Ķekaru tomāti ir nopērkami lielākajos Latvijas veikalos ziemas mēnešos pateicoties biomasas koģenerācijas stacijai, ar kuras saražoto enerģiju apsilda siltumnīcas. Ražo 100 % tomātu sulu no svaigiem tomātiem.

Bērniem un jauniešiem   Attālums no valsts galvaspilsētas268   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!