Pieslēgties
Dzērieni Krodziņi
Dzērieni Latvija, Vidzeme, Burtnieku novads

Valmiermuižas alus

Krodziņi
Krodziņi

Restorāns  „Valmiermuižas alus virtuve”

Specializācija

Tips Apraksts
Svinības
Svinības

Alus darītavā iespējams rīkot lustīgas svinības.

Semināri
Semināri

Ir iespēja organizēt seminārus.

Bērniem un jauniešiem
Bērniem un jauniešiem

Gan lieli, gan mazi aicināti apmeklēt Valmiermuižas zirgu stalli, kur tiek uzņemtas viesu grupas līdz 30 personām.
Te iespēja atklāt staļļa vēsturi un iepazīt tā kuplo zirgu saimi- izzināt par viņu kopšanu un trenēšanu, par viņu paradumiem, niķiem un stiķiem, kā arī lielākajiem viņu gardumiem. Pēc ekskursijas iespējams kāpt zirga mugurā un izjāt apli treniņlaukumā un sarīkot nesteidzīgu pikniku staļļa pagalmā. Citkārt izjādes iespējamas arī Valmiemruižas pils parkā un citviet. Valmiermuižu un tās apkārtni iespējams iepazīt, dodoties izbraucienos arī ar pajūgu vai ziemas laikā - kamanām. 
Ekskursija stallī, izjādes un izbraucieni iespējami katru dienu, to iepriekš saskaņojot. 
Programmas garums 1-1.5 stunda.

Vairāk par iespējām skatīt šeit.

Sertifikāti

Logo Sertifikāta nosaukums Apraksts
Profesionālā
LC biedrs
16.10.2013
Kultūra un vesture
Latviskais mantojums
17.04.2013

Par latviskās alus kultūras daudzināšanu.

Līdz ar Valmiermuižas alus darītavu atdzimst arī tās kultūrvēsturiskais centrs. Ciemošanās laikā var iepazīt muižas vēsturi un alus darīšanas procesu, sākot no dabīgām izejvielām, līdz gatavam produktam. Brūža apskati papildina dzīvā alus degustācija un stāsti par latviešu tradicionālo svētku dzērienu.

Kultūra un vesture
Latviešu virtuve

Katra maltīte tiek gatavota no Latvijas zemē atrodamiem produktiem attiecīgajā sezonā. Dabā sakņotu un radošumā lolotu – tādu Valmiermuižas saime redz mūsu Latvijas virtuvi.

Īpašais ēdiens: Latvijas zemesgaršas maltīte restorānā, kas ir nesteidzīgs garšu ceļojums vairāku ēdiena kārtu garumā ar tiem pieskaņotiem Valmiermuižas alus dzērieniem un komplimentiem no šefpavāra.

Piederība zīmolam

Logo Zīmols Apraksts
Sudraba ceļasoma

Pirmdienās, otrdienās un trešdienās 20% atlaide ekskursijām alus darītavā.

Agrotūrisms

Dzīva un dabīga alus, kā arī bezalkoholisko dzērienu ražošana. 2016. g. sabrūvēja 2,053 milj. litrus alus, sasniedzot apgrozījumu 4,23 miljoni eiro, kas ir par 11 % vairāk nekā 2015. gadā. Apmēram 6% alus produkcijas 2016. g. tika eksportēta, 5% no tā - uz Igauniju. 2016.g. palielināti pārdošanas apmēri,  uzsākot sadarbību ar Igaunijas “Rimi” veikalu ķēdēm, kā arī paplašinot sadarbību ar restorāniem un bāriem. Mērķis un vīzija tuvākajiem pieciem gadiem ir, lai eksports veidotu 10% no kopējā sabrūvētā alus apjoma. 2016.gada eksporta tirgi ir Igaunija, Lietuva, Zviedrija, Šveice un Vācija, kuriem 2017.gada sākumā pievienojas Somija un Lielbritānija. Atzīmējot alus darītavas astoņu gadu jubileju, 2017.gadā SIA “Valmiermuižas alus” uzsāk pusmiljonu vērtu ieguldījumu projektu, lai izveidotu “Alus darbnīcu”, kurā tiks brūvētas ekskluzīvas alus garšas mazās partijās. 2017.g. uz Valmiermuižas alus pudelēm sāk likt uzrakstu “Crafted in Latvia”/ “Darīts Latvijā”, attēkot arī Latvijas karodziņu.

Livonijas garša - Ražotājs, Ēdinātājs

Maza muižas alusdarītava pie Valmieras, kur nesteidzīgi brūvē dzīvo alu. Muižas klētī ierīkota tirgotava un Valmiermuižas alus virtuve, kurā atklāt alus un ēdiena saderības stāstu. Piedāvājumā izzinoša ekskursija alus darītavā, tās izskaņā nesteidzīga alus un citu Valmiermuižas brūvējumu baudīšana.