Pieslēgties
Graudaugi
Graudaugi Latvija, Zemgale, Jelgavas novads

ZS "Vilciņi - 1"

Zemnieku saimniecība „Vilciņi-1” atrodas Jelgavas rajona Zaļenieku pagastā, tā dibināta 1992. gadā uz 74 ha mantojumā atgūtās zemes. Šobrīd tiek apstrādāti (specializācija – graudkopība) ~ 2200 ha zemes. Saimniecībā strādā ar precīzās lauksaimniecības metodēm, kas palīdz ekonomēt līdzekļus, samazināt lauksaimniecības negatīvo ietekmi un veicināt vides maksimālu saudzēšanu. Papildus tiek sniegti tehnikas un transporta pakalpojumi. Z/s „Vilciņi1” ir kooperatīvās sabiedrības „LATRAPS” un Zemnieku Saeima biedrs. Saimniecība sadarbojas ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Zaļenieku komerciālo un amatniecības vidusskolu un Latvijas Jauno zemnieku klubu, organizē seminārus un konferences - izglīto studējošos jauniešus, lauksaimniekus un citus interesentus, kā arī pieņem darbā studentus, kuri ir gatavi studijās iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot praktiskajā darbā. Līdzdarbojas SIA AgTech un SIA Agitis – atpūtas komplekss Rožmalas.

Intensīvā lauksaimniecība. Apsaimniekojamā platība: 1630 ha - graudaugi, 336 ha - rapsis, 150 ha - pupas. Produkcija gadā: 9780 t graudaugi, 1176 t - rapsis, 600 t - pupas. Saimniecībā strādā ar precīzās lauksaimniecības metodēm, kas bāzētas uz regulārām augsnes analīžu rezultātiem. Lauksaimniecības zemju apstrādē izmanto mūsdienīgas datorprogrammas, kas piesaistītas katram konkrētam zemes gabalam.

Bērniem un jauniešiem   Attālums no valsts galvaspilsētas75   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Pieņem individuālus apmeklētājus Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Pieņem tūristu grupas
  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!