"Mājas kafejnīcu dienas" Dienvidkurzemes dienvidos, 16.-18. jūlijs

02.07.2021

Izgaršo, izbaudi, izzini Dienvidkurzemes dienvidus "Mājas kafejnīcu dienās" no 16. līdz 18. jūlijam! Ciemos sauc Rucavas, Nīcas un Grobiņas novadi.

Vai zini, kā smaržo Grobiņas pilskalns saullēkta laikā, kad caur miglu slīd vikingu laivas? Pēc lavandām, pēc meža, pēc ūdens svaiguma! Klusi skan zirgu zviedzieni no ziemeļu puses, no dienvidiem Bārtas sievas sasaucas ar Nīcas un Rucavas skaņajām balsīm. Meitas liek galvā zīļu vainagus, bet sievas iegriež krāšņos tautastērpu brunčus. Piekrastē zvejnieki nāk krastā ar rīta lomu un top maltīte uz dzīvas uguns. Ko gatavo? To uzzini "Mājas kafejnīcu dienās" no 16. līdz 18. jūlijam!

"Mājas kafejnīcu dienas" Dienvidkurzemes dienvidos, 16.-18. jūlijs
>>> MĀJAS LAPA


Senaizmirstas bērnības garšas, saimnieču meistarstiķi, neparasti garšu savienojumi un tradicionālas vērtības – tas viss "Mājas kafejnīcās", kas būs kā lieli dārza svētki, kuros iepazīt nezināmas novada vietas, dabas krāšņumu un mieru, un galvenais cilvēkus, kuri ir gatavi atvērt savas sētas un būt kopā. Iepazīt un izbaudīt mazliet sīksto, bet sirsnīgo dienvidkurzemnieku viesmīlību. Pēc viesošanās pilns būs ne tikai vēders, bet arī uzzināsi un baudīsi jaunas lietas, iemēģināsi roku kādā jaunā prasmē.


Skatīt visas ziņas par ""Mājas kafejnīcu dienas" visā Latvijā - no jūlija līdz oktobrim"

Skatīt citas ziņas ...