Prakstiskās franču pavārmākslas skolas semināru cikls Latvijā

21.11.2011

Veselu gadu, sākot no oktobra, katra mēneša kādā no ceturtdienām un sestdienām atpūtas kompleksa „Meža Salas” piedāvās praktiskās franču pavārmākslas skolas semināru ciklu Latvijā. Š.g. 8.un 10.decembrī, plkst.13:00 receptes un gatavošanas māksla ap tēmu „Ziemassvētku galds”.

Dalības maksa 25,-Ls (bez PVN). Dalība degustācijā līdzi braucējiem 5,-Ls (bez PVN), kā arī iespēja par 5,-Ls pērties pirtiņā.

Lūdzam pieteikties: Linda Bēce info@mezasalas.lv tel.29122133.

Vairāk par semināriem www.mezasalas.lv


Franču pavārmākslas augstskolas "Lesdiguires" diplomēts pavārs - Phillipe Masson nelielām grupām (līdz 10 personām) sniegs interesantus četru līdz piecu stundu ilgus praktiskus mācību seminārus, kuros dalīsies pieredzē un profesionālā virtuvē sniegs praktiskas zināšanas un prasmes visiem interesentiem. Katram semināra dalībniekam būs sava darba vieta virtuvē un būs jāpiedalās visu seminārā paredzēto recepšu īstenošanā. Semināra laikā tiks atklāti arī dažādi franču virtuves un kulinārās ķīmijas noslēpumi. Katra semināra beigās kopīgā degustācijā tiks izvērtēts seminārā apgūtais.

2011.gada 8.un 10.decembrī, plkst.13:00 „Ziemassvētku galds”:

  • pildīta karpa,
  • cūkgaļas cepetis mīklā ar sarkanvīna mērci,
  • karamelizēti dārzeņi,
  • plaucētās mīklas uzkodas ar dažādiem pildījumiem (eklērs ar konjaka krēmu, siera krēms un garneļu pildījums)

2012.gada janvārī apgūsim saldo ēdienu un kokteiļu receptes no kalendāra „Komplimenti” un daudzas citas tēmas, kuras kopā ar jums un franču pavāriem apgūsim šī gada laikā.

Dalības maksa 25,-Ls (bez PVN). Cenā recepšu materiāls, teorētiskās zināšanas, darba vieta praktiskajai daļai virtuvē, higiēnas minimuma prasībām cepurītes, priekšauti, dvieļi utt., neierobežots konsultāciju apjoms latviešu valodā, jauki pavadītas 4-5 stundas interesantā sabiedrībā un noslēgumā sagatavoto ēdienu baudīšana pie degustāciju galda.

Dalība degustācijā līdzi braucējiem 5,-Ls (bez PVN), kā arī iespēja par 5,-Ls pērties pirtiņā. Grupām līdz 10 personām saskaņosim atsevišķus laikus.

Lūdzam pieteikties: Linda Bēce info@mezasalas.lv tel.29122133.

Vairāk par semināriem www.mezasalas.lv


Смотреть другие новости