Login
Heilkräuter und Tees
Heilkräuter und Tees Lettland, Vidzeme, Limbažu novads

Freilichtausstellung der lettischen Heilpflanzen

Spezialisierung

Typ Beschreibung
Botanisch
Botanisch

    

Schöne Landschaften
Schöne Landschaften

     

Wellness Natur für Gesundheit
Natur für Gesundheit

Jeder, der die gesunde Lebensweise unterstützt, kann hier das Geheimnis der Phytotherapie erfahren. Hier kann man lernen, wie man verschiedene Saunabesen aus Zweigen, Kräutern und Blumen zusammenbinden, aromatische Schlafkissen, Drogen für Badewannen, heilende Tees und Pflanzenpulver vorbereiten kann, die als Nahrungszusatzstoffe verwendet werden.

Zertifikat

Logo Name des Zertifikats Beschreibung
Professional
LC Mitglied
01.10.2014
Umweltschutz
Besonderes Schutzgebiet

Ziemeļvidzemes Biosfēras rezervāts

Kultur und Geschichte
Lettisches Erbe
30.10.2017

Par tradicionālo ārstniecības augu mūsdienīgu lietojumu


Saimniecībā, kas atrodas ainaviskā Auziņu ezera nogāzē, atrodas saimnieka – Jāņa Ulmja veidotā un uzturētā Vidzemē plašākā ārstniecības augu brīvdabas ekspozīcija, kurā ir aptuveni trīs simti dažādu augu sugu un šķirņu. Saimnieks vada ekskursijas un dalās savā pieredzē ar tiem, kas vēlas papildināt savas zināšanas par Latvijas ārstniecības augiem, par iespējām tos izmantot pārtikā un veselības atjaunošanā. Ciemiņi var iegādāties jau gatavas ārstniecības tējas, gan arī degustēt saimnieka pagatavoto ārstniecības augu smūtiju.

Gehört einer Marke

Logo Marke Beschreibung
Flavours of Livonia - Producer

Veselības augu ekspozīcija, lekcijas par augu pielietojumu pārtikā un fitoterapijā, veselīgu dzīvesveidu. Zaļo kokteiļu degustācijas grupas, pulverizētu veselības augu salikumi (24 veidi).